HAA5-1.5-OV-A+G
Linear and Switching Power Supplies 5V @ 1.5A 5V @ 1.5A
product image
HAA5-1.5-OV-A+G Picture
SeekIC No. : 002758651 Detail
HAA5-1.5-OV-A+G: Linear and Switching Power Supplies 5V @ 1.5A 5V @ 1.5A
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
HAA5-1.5-OV-A+G
Mfg:
Condor / SL Power
  • Qty
  • 0~1
  • 1~10
Quick Details
Product : Linear Supplies Commercial/Medical : Commercial
Output Power Rating : 8 W Input Voltage : 100 VAC, 120 VAC, 215 VAC, 230 VAC, 240 VAC
Number of Outputs : 2 Output Voltage (Channel 1) : 5 VDC
Output Current (Channel 1) : 1.5 A Output Voltage (Channel 2) : 5 VDC
Output Current (Channel 2) : 1.5 A Mounting Style : Panel
Dimensions : 165.1 mm L x 101.6 mm W
Commercial/Medical : Commercial
Mounting Style : Panel
Product : Linear Supplies
Output Voltage (Channel 1) : 5 VDC
Number of Outputs : 2
Output Voltage (Channel 2) : 5 VDC
Output Current (Channel 1) : 1.5 A
Output Current (Channel 2) : 1.5 A
Input Voltage : 100 VAC, 120 VAC, 215 VAC, 230 VAC, 240 VAC
Output Power Rating : 8 W