HD6417750RBP200D
IC SH7750R MPU ROMLESS 256-BGA
product image
HD6417750RBP200D Picture
SeekIC No. : 003513271 Detail
HD6417750RBP200D: IC SH7750R MPU ROMLESS 256-BGA
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
HD6417750RBP200D
  • Unit Price
  • Negotiable
Core Processor: SH-4 Core Size: 32-Bit
Speed: 200MHz Connectivity: EBI/EMI, FIFO, SCI, SmartCard
Peripherals: DMA, POR, WDT Propagation Delay Time : 9.5 ns at 3.3 V, 7 ns at 5 V
Number of I /O: 28 Program Memory Size: -
Program Memory Type: ROMless EEPROM Size: -
RAM Size: 48K x 8 Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 1.35 V ~ 1.6 V
Data Converters: - Oscillator Type: External
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C Package / Case: 256-BBGA
Data Converters: -
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Number of I /O: 28
RAM Size: 48K x 8
Peripherals: DMA, POR, WDT
Speed: 200MHz
Package / Case: 256-BBGA
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 1.35 V ~ 1.6 V
Parameters:
Technical/Catalog InformationHD6417750RBP200D
Program Memory Size-
RAM Size48K x 8
Number of I /O28
Package / Case256-BGA
Speed200MHz
Core Size32-Bit
PeripheralsDMA, POR, WDT