HDA1040S-G
TFT Displays & Accessories 10.4" 800 x 600 243 x 185.6 x 7.3
product image
HDA1040S-G Picture
SeekIC No. : 0011366 Detail
HDA1040S-G: TFT Displays & Accessories 10.4" 800 x 600 243 x 185.6 x 7.3
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
HDA1040S-G
Mfg:
Hantronix
  • Qty
  • 0~1
  • 1~5
  • 5~10
Quick Details
Product : Displays Diagonal : 10.4 in
Module Size (W x H x T) : 243 mm x 185.6 mm x 7.3 mm Attached Touch Screen : No
Interface : 24 bit Digital RGB
Description
Backlighting :
Packaging :
Product : Displays
Attached Touch Screen : No
Interface : 24 bit Digital RGB
Diagonal : 10.4 in
Module Size (W x H x T) : 243 mm x 185.6 mm x 7.3 mm