HDSP-B10G
LED Displays & Accessories 88:88 Clock Module 0.56in 4 Digits CA
product image
HDSP-B10G Picture
SeekIC No. : 007567 Detail
HDSP-B10G: LED Displays & Accessories 88:88 Clock Module 0.56in 4 Digits CA
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
HDSP-B10G
Mfg:
Avago Technologies
Quick Details
Display Type : 7 Segment Number of Digits : 4
Illumination Color : Green Common Pin : Common Anode
Operating Current : 10 mA Packaging : Tube
Description
Character Size :
Wavelength :
Operating Voltage :
Maximum Operating Temperature :
Minimum Operating Temperature :
Display Type : 7 Segment
Common Pin : Common Anode
Packaging : Tube
Illumination Color : Green
Operating Current : 10 mA
Number of Digits : 4
Description
The HDSP-B10G 18:88 and 88:88 0.56" Four