HM0787-200
EMI/RFI Suppressors & Ferrites Ferrite Disk with adhesive
product image
HM0787-200 Picture
SeekIC No. : 001115138 Detail
HM0787-200: EMI/RFI Suppressors & Ferrites Ferrite Disk with adhesive
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
HM0787-200
Mfg:
Laird Technologies
  • Qty
  • 0~1
  • 1~10
Quick Details
Product : Ferrite Disks Operating Temperature Range : - 40 C to + 125 C
Package / Case : 0787 Termination Style : Disk
Description
Impedance :
Tolerance :
Maximum DC Current :
Maximum DC Resistance :
Operating Temperature Range : - 40 C to + 125 C
Product : Ferrite Disks
Termination Style : Disk
Package / Case : 0787
Parameters:
Technical/Catalog InformationHM0787-200
VendorSteward
CategoryFilters
Filter TypeFerrite Disk
Size / Dimension0.787" Dia x 0.075" H (20.00mm x 1.91mm)