HM67-10510LFTR
CHOKE COMM MODE 51UH 200MA SMD
product image
HM67-10510LFTR Picture
SeekIC No. : 003446894 Detail
HM67-10510LFTR: CHOKE COMM MODE 51UH 200MA SMD
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
HM67-10510LFTR
Quick Details
Series: HM67 Manufacturer: TT Electronics/BI
Filter Type: Power Line Number of Lines: 2
Inductance: 51µH Current: 200mA
DC Resistance (DCR): 403 mOhm Max Impedance: -
Mounting Type: Surface Mount Size / Dimension: 0.138" L x 0.197" W (3.50mm x 5.00mm)
Height (Max): 0.140" (3.55mm) Package / Case: Horizontal, 4 Flat Lead
Package / Case : SOP-II Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Description
Number of Lines: 2
Current: 200mA
Mounting Type: Surface Mount
Filter Type: Power Line
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Impedance: -
Inductance: 51µH
Package / Case: Horizontal, 4 Flat Lead
Packaging: Tape & Reel (TR)
Height (Max): 0.140" (3.55mm)
Manufacturer: TT Electronics/BI
Series: HM67
DC Resistance (DCR): 403 mOhm Max
Size / Dimension: 0.138" L x 0.197" W (3.50mm x 5.00mm)