HR34B-12WLPB-10SC
Standard Circular Connectors 10 Pos. 3A 200V Female crimp
product image
HR34B-12WLPB-10SC Picture
SeekIC No. : 001984654 Detail
HR34B-12WLPB-10SC: Standard Circular Connectors 10 Pos. 3A 200V Female crimp