HSM623-32.768
OSC TRI-STATE 32.768MH SMD
product image
HSM623-32.768 Picture
SeekIC No. : 004366169 Detail
HSM623-32.768: OSC TRI-STATE 32.768MH SMD
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
HSM623-32.768
Mfg:
Connor-Winfield
  • Qty
  • 1~10
Parameters:
Technical/Catalog InformationHSM623-32.768
VendorConnor-Winfield
CategoryCrystals and Oscillators
Frequency32.768MHz
Package / CaseSMD 7.5mm x 5mm
PackagingTube
Supply Voltage3.3V
TypeStandard
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Frequency Stability±50ppm
Supply Current20mA