HV731JTTD1003F
Thick Film Resistors - SMD 100K OHM 1% 350V
product image
HV731JTTD1003F Picture
SeekIC No. : 001333679 Detail
HV731JTTD1003F: Thick Film Resistors - SMD 100K OHM 1% 350V
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
HV731JTTD1003F
Mfg:
KOA Speer
  • Qty
  • 0~1
Quick Details
Resistance : 100 KOhms Tolerance : 1 %
Termination Style : SMD/SMT Package / Case : 0603 (1608 metric)
Voltage Rating : 350 Volts Packaging : Reel
Description
Power Rating :
Temperature Coefficient :
Series :
Operating Temperature Range :
Termination Style : SMD/SMT
Packaging : Reel
Tolerance : 1 %
Resistance : 100 KOhms