HYB 3117405BJ/BT-50
product image
HYB 3117405BJ/BT-50 Picture
SeekIC No. : 004368412 Detail
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
HYB 3117405BJ/BT-50
  • Unit Price
  • Negotiable
Description
Pinout
<IMG src="/uploadfile/ic-data/20081229221916883.jpg" border=0>
Specifications
Input/output voltage (5 V versions)................................................... 0.5 to min (VCC + 0.5, 7.0) V
Input/output voltage (3.3 V versions)................................................ 0.5 to min (VCC + 0.5, 4.6) V
Power supply voltage (5 V versions) ....................................................................... 1.0 V to 7.0 V
Power supply voltage (3.3 V versions) .................................................................... 1.0 V to 4.6 V
Power dissipation (5 V versions) ............................................................................................ 1.0 W
Power dissipation (3.3 V versions) ......................................................................................... 0.5 W
Data out current (short circuit)............................................................................................... 50 mA