HYM72V4010GS-50
product image
HYM72V4010GS-50 Picture
SeekIC No. : 004369314 Detail
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
HYM72V4010GS-50
  • Unit Price
  • Negotiable
Description
Specifications
Operating temperature range .................................................... 0 to + 70 °C
Storage temperature range................................................. 55 to + 125 °C
Input/output voltage ........................................... -0.5 to min (Vcc+0.5, 4.6) V
Power supply voltage...............................................................   1 to + 4.6 V
Power dissipation.................................................................................... 8.3 W
Data out current (short circuit) ............................................................. 50 mA