HYM72V8030GS-50
product image
HYM72V8030GS-50 Picture
SeekIC No. : 004369329 Detail
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
HYM72V8030GS-50
Description
Features:
Specifications
Operating temperature range ................................................0 to + 70 °C
Storage temperature range............................................ 55 to + 125 °C
Input/output voltage .......................................-0.5 to min (Vcc+0.5, 4.6) V
Power supply voltage......................................................... 0.5V to 4.6 V
Power dissipation............................................................................... 5,8 W
Data out current (short circuit) ......................................................... 50 mA