IDT71T75802S133BGG
IC SRAM 18MBIT 133MHZ 119BGA
product image
IDT71T75802S133BGG Picture
SeekIC No. : 003555145 Detail
IDT71T75802S133BGG: IC SRAM 18MBIT 133MHZ 119BGA
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
IDT71T75802S133BGG
  • Qty
  • 0~84
Quick Details
Series: - Manufacturer: IDT, Integrated Device Technology Inc
Format - Memory: RAM Memory Type: SRAM - Synchronous ZBT
Available Set Gain : 5.9 dB Memory Size: 18M (1M x 18)
Speed: 133MHz Interface: Parallel
Voltage - Supply: 2.375 V ~ 2.625 V Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Package / Case: 119-BGA Supplier Device Package: 119-PBGA (14x22)
Description
Series: -
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Format - Memory: RAM
Interface: Parallel
Packaging: Tray
Speed: 133MHz
Manufacturer: IDT, Integrated Device Technology Inc
Memory Type: SRAM - Synchronous ZBT
Voltage - Supply: 2.375 V ~ 2.625 V