IDT71V25761YSA200BQ8
IC SRAM 4MBIT 200MHZ 165FBGA
product image
IDT71V25761YSA200BQ8 Picture
SeekIC No. : 003556225 Detail
IDT71V25761YSA200BQ8: IC SRAM 4MBIT 200MHZ 165FBGA
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
IDT71V25761YSA200BQ8
Memory Size: 4.5M (128K x 36) Speed: 200MHz
Interface: Parallel Voltage - Supply: 3.135 V ~ 3.465 V
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C Package / Case: 165-TBGA
Supplier Device Package: 165-CABGA (13x15) Package / Case : DMP-16
Description
Series: -
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Packaging: Tape & Reel (TR)
Format - Memory: RAM
Interface: Parallel
Speed: 200MHz
Memory Type: SRAM - Synchronous
Memory Size: 4.5M (128K x 36)
Voltage - Supply: 3.135 V ~ 3.465 V