IDT71V65803S100BGG
IC SRAM 9MBIT 100MHZ 119BGA
product image
IDT71V65803S100BGG Picture
SeekIC No. : 003557912 Detail
IDT71V65803S100BGG: IC SRAM 9MBIT 100MHZ 119BGA
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
IDT71V65803S100BGG
  • Qty
  • 0~84
Available Set Gain : 5.9 dB Memory Size: 9M (512K x 18)
Speed: 100MHz Interface: Parallel
Voltage - Supply: 3.135 V ~ 3.465 V Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Package / Case: 119-BGA Supplier Device Package: 119-PBGA (14x22)
Description
Series: -
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Format - Memory: RAM
Interface: Parallel
Packaging: Tray
Speed: 100MHz
Voltage - Supply: 3.135 V ~ 3.465 V