IDT71V65803S150BGI8
IC SRAM 9MBIT 150MHZ 119BGA
product image
IDT71V65803S150BGI8 Picture
SeekIC No. : 003557752 Detail
IDT71V65803S150BGI8: IC SRAM 9MBIT 150MHZ 119BGA
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
IDT71V65803S150BGI8
Memory Size: 9M (512K x 18) Speed: 150MHz
Interface: Parallel Voltage - Supply: 3.135 V ~ 3.465 V
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C Package / Case: 119-BGA
Supplier Device Package: 119-PBGA (14x22) Package / Case : DMP-16
Description
Series: -
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Packaging: Tape & Reel (TR)
Format - Memory: RAM
Interface: Parallel
Voltage - Supply: 3.135 V ~ 3.465 V
Memory Size: 9M (512K x 18)
Package / Case: 119-BGA
Supplier Device Package: 119-PBGA (14x22)
Speed: 150MHz