IDT72V01L25J
IC ASYNCH 512X9 25NS 32-PLCC
product image
IDT72V01L25J Picture
SeekIC No. : 003541154 Detail
IDT72V01L25J: IC ASYNCH 512X9 25NS 32-PLCC
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
IDT72V01L25J
  • Qty
  • 0~96
Quick Details
Series: 72V Manufacturer: IDT, Integrated Device Technology Inc
Function: Asynchronous Memory Size: 4.6K (512 x 9)
Data Rate: - Low Level Output Current : 20 mA
Access Time: 25ns Voltage - Supply: 3 V ~ 3.6 V
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C Mounting Type: Surface Mount
Package / Case: 32-LCC (J-Lead) Supplier Device Package: 32-PLCC (13.97x11.43)
Description
Function: Asynchronous
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Packaging: Tube
Mounting Type: Surface Mount
Data Rate: -
Manufacturer: IDT, Integrated Device Technology Inc
Memory Size: 4.6K (512 x 9)
Package / Case: 32-LCC (J-Lead)
Supplier Device Package: 32-PLCC (13.97x11.43)
Access Time: 25ns
Series: 72V
Voltage - Supply: 3 V ~ 3.6 V