IDT72V03L25JGI
IC ASYNCH 2048X9 25NS 32-PLCC
product image
IDT72V03L25JGI Picture
SeekIC No. : 003540270 Detail
IDT72V03L25JGI: IC ASYNCH 2048X9 25NS 32-PLCC
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
IDT72V03L25JGI
  • Qty
  • 0~64
Quick Details
Series: 72V Manufacturer: IDT, Integrated Device Technology Inc
Function: Asynchronous Memory Size: 18.4K (2K x 9)
Data Rate: - Low Level Output Current : 20 mA
Access Time: 25ns Voltage - Supply: 3 V ~ 3.6 V
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C Mounting Type: Surface Mount
Function: Asynchronous
Packaging: Tube
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Access Time: 25ns
Memory Size: 18.4K (2K x 9)
Series: 72V
Voltage - Supply: 3 V ~ 3.6 V