IDT72V04L25JI8
IC FIFO ASYNCH 4KX9 25NS 32PLCC
product image
IDT72V04L25JI8 Picture
SeekIC No. : 003541431 Detail
IDT72V04L25JI8: IC FIFO ASYNCH 4KX9 25NS 32PLCC
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
IDT72V04L25JI8
Quick Details
Series: 72V Manufacturer: IDT, Integrated Device Technology Inc
Logic Family : 74F Function: Asynchronous
Memory Size: 36K (4K x 9) Data Rate: -
Access Time: 25ns Voltage - Supply: 3 V ~ 3.6 V
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C Mounting Type: Surface Mount
Function: Asynchronous
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Access Time: 25ns
Memory Size: 36K (4K x 9)
Series: 72V
Voltage - Supply: 3 V ~ 3.6 V