IDT72V221L15PF
IC FIFO SYNC 1KX9 15NS 32QFP
product image
IDT72V221L15PF Picture
SeekIC No. : 003542061 Detail
IDT72V221L15PF: IC FIFO SYNC 1KX9 15NS 32QFP
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
IDT72V221L15PF
Quick Details
Series: 72V Manufacturer: IDT, Integrated Device Technology Inc
Function: Synchronous Memory Size: 9K (1K x 9)
Data Rate: - Access Time: 15ns
Voltage - Supply: 3 V ~ 3.6 V Operating Supply Voltage : 5 V
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C Mounting Type: Surface Mount
Package / Case: 32-LQFP Supplier Device Package: 32-TQFP (7x7)
Description
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Function: Synchronous
Mounting Type: Surface Mount
Packaging: Tray
Memory Size: 9K (1K x 9)
Access Time: 15ns
Supplier Device Package: 32-TQFP (7x7)
Series: 72V
Voltage - Supply: 3 V ~ 3.6 V