IDT72V225L15PFI
IC FIFO SYNC 1024X18 15NS 64TQFP
product image
IDT72V225L15PFI Picture
SeekIC No. : 003540065 Detail
IDT72V225L15PFI: IC FIFO SYNC 1024X18 15NS 64TQFP
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
IDT72V225L15PFI
  • Qty
  • 0~90
Quick Details
Series: 72V Manufacturer: IDT, Integrated Device Technology Inc
Function: Synchronous Memory Size: 18.4K (1K x 18)
Data Rate: - Access Time: 15ns
Voltage - Supply: 3 V ~ 3.6 V Operating Supply Voltage : 5 V
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C Mounting Type: Surface Mount
Package / Case: 64-LQFP Supplier Device Package: 64-TQFP (14x14)
Description
Function: Synchronous
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Mounting Type: Surface Mount
Packaging: Tray
Data Rate: -
Manufacturer: IDT, Integrated Device Technology Inc
Access Time: 15ns
Series: 72V
Voltage - Supply: 3 V ~ 3.6 V