ILBB0402ER300V
EMI Filter Beads, Chokes & Arrays 30ohms 25%
product image
ILBB0402ER300V Picture
SeekIC No. : 001110103 Detail
ILBB0402ER300V: EMI Filter Beads, Chokes & Arrays 30ohms 25%
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
ILBB0402ER300V
Mfg:
Vishay/Dale
  • Qty
  • 0~1
Quick Details
Impedance : 30 Ohms Maximum DC Current : 300 mAmps
Maximum DC Resistance : 0.2 Ohms Tolerance : 25 %
Termination Style : SMD/SMT Operating Temperature Range : - 55 C to + 125 C
Package / Case : 0402 (1005 metric)
Description
Voltage Rating :
Maximum DC Current : 300 mAmps
Tolerance : 25 %
Termination Style : SMD/SMT
Operating Temperature Range : - 55 C to + 125 C
Maximum DC Resistance : 0.2 Ohms
Impedance : 30 Ohms