ILHB0603ER121V
EMI Filter Beads, Chokes & Arrays 120ohms 25%
product image
ILHB0603ER121V Picture
SeekIC No. : 001109187 Detail
ILHB0603ER121V: EMI Filter Beads, Chokes & Arrays 120ohms 25%
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
ILHB0603ER121V
Mfg:
Vishay/Dale
  • Qty
  • 0~1
Quick Details
Impedance : 120 Ohms Maximum DC Current : 2000 mAmps
Maximum DC Resistance : 0.1 Ohms Tolerance : 25 %
Termination Style : SMD/SMT Operating Temperature Range : - 55 C to + 125 C
Package / Case : 0603 (1608 metric)
Description
Voltage Rating :
Impedance : 120 Ohms
Tolerance : 25 %
Termination Style : SMD/SMT
Operating Temperature Range : - 55 C to + 125 C
Maximum DC Resistance : 0.1 Ohms