I.O.-IAC-R0-028
I/O Modules NEG 5-28VAC 4-28VDC
product image
I.O.-IAC-R0-028 Picture
SeekIC No. : 002567330 Detail
I.O.-IAC-R0-028: I/O Modules NEG 5-28VAC 4-28VDC
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
I.O.-IAC-R0-028
Mfg:
Continental Industries
  • Unit Price
  • Negotiable
Quick Details
Input Current : 18 mA Output Voltage : 28 V
Output Current : 100 mA
Description
Input Voltage :
Case Color :
Output Device :
Termination Style :
Input Current : 18 mA
Output Current : 100 mA
Output Voltage : 28 V