IRDCIP1206-A
Power Management IC Development Tools
product image
IRDCIP1206-A Picture
SeekIC No. : 00120661 Detail
IRDCIP1206-A: Power Management IC Development Tools
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
IRDCIP1206-A
Tool Is For Evaluation Of : IP1206 Input Voltage : 12 V
Output Voltage : 0.8 V to 5.5 V Output Current : 30 A
Input Voltage : 12 V
Output Current : 30 A
Tool Is For Evaluation Of : IP1206
Output Voltage : 0.8 V to 5.5 V