ITA25C1RL
TVS Diode Arrays 25V 4 Trisil Array
product image
ITA25C1RL Picture
SeekIC No. : 00225948 Detail
ITA25C1RL: TVS Diode Arrays 25V 4 Trisil Array
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
ITA25C1RL
Mfg:
STMicroelectronics
  • Unit Price
  • Negotiable
Quick Details
Polarity : Bidirectional Channels : 4 Channels
Clamping Voltage : 38 V Operating Voltage : 24 V
Package / Case : SO Breakdown Voltage : 25 V
Packaging : Reel
Description
Minimum Operating Temperature :
Maximum Operating Temperature :
Series :
Capacitance :
Channels : 4 Channels
Packaging : Reel
Polarity : Bidirectional
Operating Voltage : 24 V
Breakdown Voltage : 25 V
Clamping Voltage : 38 V