KSM-1193-12-SMAJ
ASSY CABLE H.FL/SMA JACK 12"
product image
KSM-1193-12-SMAJ Picture
SeekIC No. : 002855122 Detail
KSM-1193-12-SMAJ: ASSY CABLE H.FL/SMA JACK 12"
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
KSM-1193-12-SMAJ
  • Qty
  • 0~1
Quick Details
Series: H.FL Manufacturer: KSM Electronics Inc.
Gender: Female to Female Style: SMA to H.FL
1st Connector: SMA Female Jack 2nd Connector: H.FL Female Jack
Length: 12.0" (304.8mm) Cable Type: 1.27mm OD Coaxial Cable
Impedance: - Frequency - Max: -
Color: Gray Dimensions : 35 mm x 15 mm x 3.5 mm
Features: Shielded
Description
Gender: Female to Female
Color: Gray
Features: Shielded
1st Connector: SMA Female Jack
Impedance: -
Frequency - Max: -
Operating Temperature: -
Series: H.FL
2nd Connector: H.FL Female Jack
Length: 12.0" (304.8mm)
Manufacturer: KSM Electronics Inc.
Cable Type: 1.27mm OD Coaxial Cable
Style: SMA to H.FL
Parameters:
Technical/Catalog InformationKSM-1193-12-SMAJ
VendorKSM Electronics Inc.
CategoryCable Assemblies
Length12.0" (304.8mm)
ColorGray
RG Type1.27mm OD Coaxial Cable