L-14C1N9SV4T
CER INDUCTOR 1.9NH 0603
product image
L-14C1N9SV4T Picture
SeekIC No. : 003467559 Detail
L-14C1N9SV4T: CER INDUCTOR 1.9NH 0603
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
L-14C1N9SV4T
  • Unit Price
  • Negotiable
Quick Details
Series: - Manufacturer: Johanson Technology Inc
Inductance: 1.9nH Current: 300mA
Current - Saturation: - Current - Temperature Rise: -
Type: Ceramic Tolerance: ±0.3nH
Maximum Operating Temperature : + 140 C Shielding: Unshielded
DC Resistance (DCR): - Q @ Freq: 8 @ 100MHz
Frequency - Self Resonant: - Material - Core: Ceramic
Mounting Type: Surface Mount
Tolerance: ±0.3nH
Q @ Freq: 8 @ 100MHz
Current: 300mA
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Frequency - Self Resonant: -
Material - Core: Ceramic
Packaging: Tape & Reel (TR)
Inductance: 1.9nH
Series: -
DC Resistance (DCR): -
Manufacturer: Johanson Technology Inc
Parameters:
Technical/Catalog InformationL-14C1N9SV4T
VendorJohanson Technology Inc
CategoryInductors, Coils, Chokes
Inductance1.9nH
Tolerance±0.3nH
PackagingTape & Reel (TR)
TypeCeramic
Current 300mA
Mounting TypeSurface Mount
Q @ Freq8 @ 100MHz