L-14C24NKV4T
CER INDUCTOR 24NH 0603
product image
L-14C24NKV4T Picture
SeekIC No. : 003467557 Detail
L-14C24NKV4T: CER INDUCTOR 24NH 0603
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
L-14C24NKV4T
  • Unit Price
  • Negotiable
Quick Details
Series: - Manufacturer: Johanson Technology Inc
Inductance: 24nH Current: 300mA
Current - Saturation: - Current - Temperature Rise: -
Type: Ceramic Maximum Operating Temperature : + 140 C
Tolerance: ±10% Shielding: Unshielded
DC Resistance (DCR): - Q @ Freq: 10 @ 100MHz
Frequency - Self Resonant: - Material - Core: Ceramic
Mounting Type: Surface Mount
Current: 300mA
Inductance: 24nH
Q @ Freq: 10 @ 100MHz
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Tolerance: ±10%
Frequency - Self Resonant: -
Series: -
DC Resistance (DCR): -
Manufacturer: Johanson Technology Inc
Parameters:
Technical/Catalog InformationL-14C24NKV4T
VendorJohanson Technology Inc
CategoryInductors, Coils, Chokes
Inductance24nH
Tolerance±10%
TypeCeramic
Current 300mA
Mounting TypeSurface Mount
Q @ Freq10 @ 100MHz