L-14C39NJV4T
CER INDUCTOR 39NH 0603
product image
L-14C39NJV4T Picture
SeekIC No. : 003461497 Detail
L-14C39NJV4T: CER INDUCTOR 39NH 0603
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
L-14C39NJV4T
  • Qty
  • 0~1
  • 1~10
Quick Details
Series: - Manufacturer: Johanson Technology Inc
Inductance: 39nH Current: 300mA
Current - Saturation: - Current - Temperature Rise: -
Supply Current : 17 mA Type: Ceramic
Tolerance: ±5% Shielding: Unshielded
DC Resistance (DCR): 700 mOhm Max Q @ Freq: 10 @ 100MHz
Frequency - Self Resonant: 1.5GHz Material - Core: Ceramic
Type: Ceramic
Tolerance: ±5%
Shielding: Unshielded
Mounting Type: Surface Mount
Packaging: Cut Tape (CT)Alternate Packaging
DC Resistance (DCR): 700 mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 1.5GHz
Current: 300mA
Inductance: 39nH
Q @ Freq: 10 @ 100MHz
Parameters:
Technical/Catalog InformationL-14C39NJV4T
VendorJohanson Technology Inc
CategoryInductors, Coils, Chokes
Inductance39nH
Tolerance±5%
TypeCeramic
Current 300mA
Mounting TypeSurface Mount
Q @ Freq12 @ 100MHz
Self Resonant Freq23GHz