L-14C3N3KV4T
CER INDUCTOR 3.3NH 0603
product image
L-14C3N3KV4T Picture
SeekIC No. : 003461499 Detail
L-14C3N3KV4T: CER INDUCTOR 3.3NH 0603
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
L-14C3N3KV4T
Quick Details
Series: - Manufacturer: Johanson Technology Inc
Inductance: 3.3nH Current: 300mA
Current - Saturation: - Current - Temperature Rise: -
Type: Ceramic Tolerance: ±10%
Maximum Operating Temperature : + 140 C Shielding: Unshielded
DC Resistance (DCR): 200 mOhm Max Q @ Freq: 8 @ 100MHz
Frequency - Self Resonant: 6.5GHz Material - Core: Ceramic
Mounting Type: Surface Mount
DC Resistance (DCR): 200 mOhm Max
Q @ Freq: 8 @ 100MHz
Inductance: 3.3nH
Current: 300mA
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Tolerance: ±10%
Manufacturer: Johanson Technology Inc
Frequency - Self Resonant: 6.5GHz
Parameters:
Technical/Catalog InformationL-14C3N3KV4T
VendorJohanson Technology Inc
CategoryInductors, Coils, Chokes
Inductance3.3nH
Tolerance±10%
TypeCeramic
Current 300mA
Mounting TypeSurface Mount
Q @ Freq8 @ 100MHz
Self Resonant Freq6.5GHz
DC Resistance (DCR)200.0 mOhm Max