L-14C3N3SV4T
CER INDUCTOR 3.3NH 0603
product image
L-14C3N3SV4T Picture
SeekIC No. : 003461345 Detail
L-14C3N3SV4T: CER INDUCTOR 3.3NH 0603
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
L-14C3N3SV4T
  • Qty
  • 0~1
  • 1~10
Quick Details
Series: - Manufacturer: Johanson Technology Inc
Inductance: 3.3nH Current: 300mA
Current - Saturation: - Current - Temperature Rise: -
Type: Ceramic Maximum Operating Temperature : + 105 C
Tolerance: ±0.3nH Shielding: Unshielded
DC Resistance (DCR): 200 mOhm Max Q @ Freq: 8 @ 100MHz
Frequency - Self Resonant: 6.5GHz Material - Core: Ceramic
Package / Case: 0603 (1608 Metric) Mounting Type: Surface Mount
Description
Current - Saturation: -
Current - Temperature Rise: -
Type: Ceramic
Shielding: Unshielded
Mounting Type: Surface Mount
Packaging: Digi-Reel®Alternate Packaging
Tolerance: ±0.3nH
DC Resistance (DCR): 200 mOhm Max
Q @ Freq: 8 @ 100MHz
Inductance: 3.3nH
Current: 300mA
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Material - Core: Ceramic
Series: -
Manufacturer: Johanson Technology Inc
Frequency - Self Resonant: 6.5GHz
Parameters:
Technical/Catalog InformationL-14C3N3SV4T
VendorJohanson Technology Inc
CategoryInductors, Coils, Chokes
Inductance3.3nH
Tolerance±0.3nH
PackagingTape & Reel (TR)
TypeCeramic
Current 300mA
Mounting TypeSurface Mount
Q @ Freq8 @ 100MHz
Self Resonant Freq6.5GHz
DC Resistance (DCR)200.0 mOhm Max