L-15C40NKV4E
CER INDUCTOR 40NH 0805
product image
L-15C40NKV4E Picture
SeekIC No. : 004388879 Detail
L-15C40NKV4E: CER INDUCTOR 40NH 0805
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
L-15C40NKV4E
Mfg:
Johanson Technology Inc
Parameters:
Technical/Catalog InformationL-15C40NKV4E
VendorJohanson Technology Inc
CategoryInductors, Coils, Chokes
Inductance40nH
Tolerance±10%
Package / Case0805 (2012 metric)
PackagingTape & Reel (TR)
TypeCeramic
Current 300mA
Mounting TypeSurface Mount
Q @ Freq18 @ 100MHz