L-15C4N3SV4E
CER INDUCTOR 4.3NH 0805
product image
L-15C4N3SV4E Picture
SeekIC No. : 004388885 Detail
L-15C4N3SV4E: CER INDUCTOR 4.3NH 0805
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
L-15C4N3SV4E
Parameters:
Technical/Catalog InformationL-15C4N3SV4E
VendorJohanson Technology Inc
CategoryInductors, Coils, Chokes
Inductance4.3nH
Tolerance±0.3nH
TypeCeramic
Current 300mA
Mounting TypeSurface Mount
Q @ Freq12 @ 100MHz