L-15C5N1SV4E
CER INDUCTOR 5.1NH 0805
product image
L-15C5N1SV4E Picture
SeekIC No. : 004388891 Detail
L-15C5N1SV4E: CER INDUCTOR 5.1NH 0805
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
L-15C5N1SV4E
Parameters:
Technical/Catalog InformationL-15C5N1SV4E
VendorJohanson Technology Inc
CategoryInductors, Coils, Chokes
Inductance5.1nH
Tolerance±0.3nH
TypeCeramic
Current 300mA
Mounting TypeSurface Mount
Q @ Freq12 @ 100MHz