L-15C68NKV4E
CER INDUCTOR 68NH 0805
product image
L-15C68NKV4E Picture
SeekIC No. : 004388895 Detail
L-15C68NKV4E: CER INDUCTOR 68NH 0805
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
L-15C68NKV4E
Parameters:
Technical/Catalog InformationL-15C68NKV4E
VendorJohanson Technology Inc
CategoryInductors, Coils, Chokes
Inductance68nH
Tolerance±10%
TypeCeramic
Current 300mA
Mounting TypeSurface Mount
Q @ Freq8 @ 100MHz
Self Resonant Freq21GHz