L-15C6N2SV4E
CER INDUCTOR 6.2NH 0805
product image
L-15C6N2SV4E Picture
SeekIC No. : 004388897 Detail
L-15C6N2SV4E: CER INDUCTOR 6.2NH 0805
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
L-15C6N2SV4E
Parameters:
Technical/Catalog InformationL-15C6N2SV4E
VendorJohanson Technology Inc
CategoryInductors, Coils, Chokes
Inductance6.2nH
Tolerance±0.3nH
TypeCeramic
Current 300mA