L-15C8N7KV4E
CER INDUCTOR 8.7NH 0805
product image
L-15C8N7KV4E Picture
SeekIC No. : 004388905 Detail
L-15C8N7KV4E: CER INDUCTOR 8.7NH 0805
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
L-15C8N7KV4E
Parameters:
Technical/Catalog InformationL-15C8N7KV4E
VendorJohanson Technology Inc
CategoryInductors, Coils, Chokes
Inductance8.7nH
Tolerance±10%
TypeCeramic
Current 300mA
Mounting TypeSurface Mount
Q @ Freq8 @ 100MHz
Self Resonant Freq21GHz