L-15CR33JV4E
CER INDUCTOR 330NH 0805
product image
L-15CR33JV4E Picture
SeekIC No. : 004388919 Detail
L-15CR33JV4E: CER INDUCTOR 330NH 0805
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
L-15CR33JV4E
Mfg:
Johanson Technology Inc
Parameters:
Technical/Catalog InformationL-15CR33JV4E
VendorJohanson Technology Inc
CategoryInductors, Coils, Chokes
Inductance330nH
Tolerance±5%
Package / Case0805 (2012 metric)
PackagingTape & Reel (TR)
TypeCeramic
Current 300mA
Mounting TypeSurface Mount
Q @ Freq12 @ 50MHz
Self Resonant Freq320MHz
DC Resistance (DCR)1.500 Ohm Max