L10P003S12
Board Mount Current Sensors 3A 2.5V +/-1.5V
product image
L10P003S12 Picture
SeekIC No. : 002670082 Detail
L10P003S12: Board Mount Current Sensors 3A 2.5V +/-1.5V
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
L10P003S12
Mfg:
Tamura
Quick Details
Current Rating : 3 A Supply Voltage : 12 V
Response Time : < 5 us
Description
Output Voltage :
Operating Temperature :
Accuracy :
Frequency Range :
Sensor/Transducer Type :
Supply Voltage : 12 V
Response Time : < 5 us
Current Rating : 3 A