L25S010.T
Fuses 10A 250VAC 250VDC Semiconductor Fuse
product image
L25S010.T Picture
SeekIC No. : 00657310 Detail
L25S010.T: Fuses 10A 250VAC 250VDC Semiconductor Fuse