LD025A221KAB2A
Multilayer Ceramic Capacitors (MLCC) - SMD/SMT 220PF 50V 10%
product image
LD025A221KAB2A Picture
SeekIC No. : 00904408 Detail
LD025A221KAB2A: Multilayer Ceramic Capacitors (MLCC) - SMD/SMT 220PF 50V 10%
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
LD025A221KAB2A
Quick Details
Capacitance : 220 pF Tolerance : 10 %
Packaging : Reel
Tolerance : 10 %
Product : MLCCs Tin/Lead Termination
Capacitance : 220 pF
Parameters:
Technical/Catalog InformationLD025A221KAB2A
VendorAVX Corporation
CategoryCapacitors
Capacitance220pF
Voltage - Rated 50V
Tolerance±10%
Lead Spacing-
Operating Temperature-55°C ~ 125°C