LD025A3R3BAB2A
Multilayer Ceramic Capacitors (MLCC) - SMD/SMT 3.3UF 50V .10%
product image
LD025A3R3BAB2A Picture
SeekIC No. : 00904031 Detail
LD025A3R3BAB2A: Multilayer Ceramic Capacitors (MLCC) - SMD/SMT 3.3UF 50V .10%
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
LD025A3R3BAB2A
Quick Details
Capacitance : 3.3 pF Tolerance : 0.1 pF
Product : MLCCs Tin/Lead Termination
Tolerance : 0.1 pF
Capacitance : 3.3 pF
Parameters:
Technical/Catalog InformationLD025A3R3BAB2A
VendorAVX Corporation
CategoryCapacitors
Capacitance3.3pF
Voltage - Rated 50V
Tolerance±0.10pF
Lead Spacing-
Operating Temperature-55°C ~ 125°C