LDB21924M05C-001
Signal Conditioning 1206 924MHz 50ohm Baluns
product image
LDB21924M05C-001 Picture
SeekIC No. : 001682451 Detail
LDB21924M05C-001: Signal Conditioning 1206 924MHz 50ohm Baluns
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
LDB21924M05C-001
Mfg:
Murata
  • Qty
  • 0~1
  • 1~50
Quick Details
Product : Baluns Frequency : 924 MHz
Frequency Range : 889 MHz to 960 MHz Impedance : 50 Ohms
Termination Style : SMD/SMT Package / Case : 0805 (2012 metric)
Operating Temperature Range : - 40 C to + 85 C Packaging : Reel
Description
Voltage Rating :
Bandwidth :
Impedance : 50 Ohms
Termination Style : SMD/SMT
Operating Temperature Range : - 40 C to + 85 C
Packaging : Reel
Product : Baluns
Package / Case : 0805 (2012 metric)
Frequency : 924 MHz
Frequency Range : 889 MHz to 960 MHz