LDC21897M14H-058
Signal Conditioning 0805 897MHz 14dB Hybrid Coupler
product image
LDC21897M14H-058 Picture
SeekIC No. : 001684986 Detail
LDC21897M14H-058: Signal Conditioning 0805 897MHz 14dB Hybrid Coupler
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
LDC21897M14H-058
Mfg:
Murata
  • Qty
  • 0~1
  • 1~50
Quick Details
Product : Directional Couplers Frequency : 897 MHz
Frequency Range : 1441 MHz +/- 12 MHz Impedance : 50 Ohms
Termination Style : SMD/SMT Package / Case : 0805 (2012 metric)
Operating Temperature Range : - 40 C to + 85 C Packaging : Reel
Description
Voltage Rating :
Bandwidth :
Impedance : 50 Ohms
Termination Style : SMD/SMT
Operating Temperature Range : - 40 C to + 85 C
Packaging : Reel
Product : Directional Couplers
Package / Case : 0805 (2012 metric)
Frequency Range : 1441 MHz +/- 12 MHz
Frequency : 897 MHz