LE80535NC013512
IC PROC CELERON M 1.30GHZ 478PGA
product image
LE80535NC013512 Picture
SeekIC No. : 003514818 Detail
LE80535NC013512: IC PROC CELERON M 1.30GHZ 478PGA
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
LE80535NC013512
  • Qty
  • 0~1
  • 1~10
Quick Details
Series: - Manufacturer: Intel
Logic Family : 4030B Processor Type: Celeron M
Features: 400MHz Bus, 512K L2 Cache Speed: 1.3GHz
Voltage: 1.35V Mounting Type: Through Hole
Package / Case: 478-FCPGA Supplier Device Package: 478-Micro FC-PGA (35x35)
Description
Packaging: Tray
Mounting Type: Through Hole
Series: -
Manufacturer: Intel
Voltage: 1.35V
Processor Type: Celeron M
Features: 400MHz Bus, 512K L2 Cache
Speed: 1.3GHz
Package / Case: 478-FCPGA
Supplier Device Package: 478-Micro FC-PGA (35x35)
Parameters:
Technical/Catalog InformationLE80535NC013512
VendorIntel
CategoryIntegrated Circuits (ICs)
Processor TypeCeleron M
Speed1.3GHz
Voltage1.35V