LM3705XBMM-463/NOPB
IC MPU SUPERVISOR 4.63V 10MSOP
product image
LM3705XBMM-463/NOPB Picture
SeekIC No. : 003569942 Detail
LM3705XBMM-463/NOPB: IC MPU SUPERVISOR 4.63V 10MSOP
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
LM3705XBMM-463/NOPB
Reset: Active High Reset Timeout: 20 ms Minimum
Voltage - Threshold: 4.63V Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Mounting Type: Surface Mount Package / Case: 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Output: Push-Pull, Totem Pole
Reset: Active High
Voltage - Threshold: 4.63V
Package / Case: 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Reset Timeout: 20 ms Minimum
Parameters:
Technical/Catalog InformationLM3705XBMM-463/NOPB
Number of Voltages Monitored1
Reset Timeout20 ms Minimum
Voltage - Threshold4.63V