LM3705XDMM-232/NOPB
IC MPU SUPERVISOR 2.32V 10MSOP
product image
LM3705XDMM-232/NOPB Picture
SeekIC No. : 003569947 Detail
LM3705XDMM-232/NOPB: IC MPU SUPERVISOR 2.32V 10MSOP
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
LM3705XDMM-232/NOPB
Reset: Active High Reset Timeout: 1.12 s Minimum
Voltage - Threshold: 2.32V Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Mounting Type: Surface Mount Package / Case: 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Output: Push-Pull, Totem Pole
Voltage - Threshold: 2.32V
Reset: Active High
Package / Case: 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Reset Timeout: 1.12 s Minimum
Parameters:
Technical/Catalog InformationLM3705XDMM-232/NOPB
Number of Voltages Monitored1
Reset Timeout1.12 s Minimum
Voltage - Threshold2.32V