LN483126UN
Specifications Item Symbol Ratings Unit Supply Voltage VCC 12.6 V Reverse Voltage VR 12.0 V Power Consumption P 1.75 W Operating Ambient Temperature Topr 0.40 Storage Temperature Tstg 20.60
product image
LN483126UN Picture
SeekIC No. : 004397572 Detail
LN483126UN: Specifications Item Symbol Ratings Unit Supply Voltage VCC 12.6 V Reverse Voltage VR 12.0 V Power Consumption P 1.75 W Operating Ambien...