LP230-10B33
Power Transformers LOW PROFILE PC MOUNT XFMR
product image
LP230-10B33 Picture
SeekIC No. : 002768129 Detail
LP230-10B33: Power Transformers LOW PROFILE PC MOUNT XFMR
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
LP230-10B33
Mfg:
Pulse
  • Qty
  • 0~45
Quick Details
Secondary Voltage Rating : 230 V Mounting Style : Through Hole
Length : 40.64 mm Width : 39.67 mm
Height : 16.51 mm
Description
Power Rating :
Primary Voltage Rating :
Mounting Style : Through Hole
Secondary Voltage Rating : 230 V
Width : 39.67 mm
Length : 40.64 mm
Height : 16.51 mm